KOMUNIKATY - Nobel

Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
Uniwersytet Gdański
Wydział Historyczny
Komitet Główny
Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
ul. Wita Stwosza 55
80-308 Gdańsk
Przejdź do treści

Menu główne:

KOMUNIKATY

Aktualności
KOMUNIKAT
Uczestników finału prosimy o pobranie i wypełnienie formularza uczestnika III etapu eliminacji  w jednym z formatów:  docx.  lub pdf  oraz przesłanie go na adres: promocja@czersk.pl do dnia 20 stycznia 2019 r.
Oryginał formularza można przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście przed rozpoczęciem finału w dniu 1 marca 2019 r.
Zmianie uległa godzina rozpoczęcia finału - na godz. 15.00.
25 grudnia 2019 r.
29 listopada 2019 r.

W zakładce "Akty prawne, druki "- "Formularze" znajduje się do pobrania druk oświadczenia o kosztach podróży.
Wypełnione druki należy przekazać sekretarzom Komitetów Okręgowych podczas eliminacji okręgowych.

24.10.2018r.
W zakładce WYNIKI prezentujemy listy uczestników olimpiady awansujących w poszczególnych okręgach do etapu okręgowego II Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
Informacja
dla Przewodniczących Szkolnych Komisji II OWoLPNN

Prosimy o sprawdzenie czy Państwa szkoły są umieszczone w wykazie znajdującym się w zakładce "Komitety Okręgowe". Jeśli nie ma danej szkoły w wykazie, a zgłoszenie nastąpiło do 20 września - należy skontaktować się mailowo z właściwym komitetem okręgowym.
W dniu 8 października 2018 r. o godz. 8.00 na podane w zgłoszeniu adresy mailowe przewodniczących SK zostanie przesłany plik z testem. Chwilę później w kolejnym mailu otrzymacie Państwo hasło do otwarcia tego pliku. Prosimy o wydrukowanie w szkole testu dla każdego ucznia startującego w eliminacjach oraz o omówienie z uczestnikami instrukcji wypełniania testu, dostępnej na 1. stronie testu.
O godz. 10.30 otrzymacie Państwo kolejnego maila z kluczem odpowiedzi.
Po sprawdzeniu wszystkich testów należy wypełnić protokół z I etapu eliminacji (dostępny na stronie Formularze), zeskanować go i przesłać drogą elektroniczną do właściwego komitetu okręgowego. Wersję papierową protokołu, ocenione testy oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych uczniów proszę zapakować w jedną kopertę i wysłać na adres właściwego komitetu okręgowego. Zgodnie z regulaminem i harmonogramem na ocenę testów i ogłoszenie wyników eliminacji szkolnych jest tydzień, jednak zachęcamy do szybszego działania.

Dziękujemy Członkom komisji szkolnych za podjęcie się przeprowadzenia I etapu Olimpiady w Waszych szkołach. Wierzymy, że zostaną one przeprowadzone sprawnie i uczciwie, za co z góry serdecznie dziękujemy.
Komitet Organizacyjny  
23.09.2018 r.      

Komunikat
z dnia 17.09.2018 r.

1. Zawiadamiamy, że eliminacje szkolne Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla odbędą się w dniu 8 października 2018 r. o godz. 10.00 we wszystkich szkołach w Polsce.

2. W zakładce "Komitety Okręgowe" znajdują się wykazy zarejestrowanych szkolnych komisji olimpiady. W wypadku braku Państwa szkoły proszę o ponowne przesłanie zgłoszenia szkoły na adres: oswiata@czersk.pl
Nowe zgłoszenia szkół proszę przesyłać na adres właściwego komitetu okręgowego oraz na ten podany wyżej.
KOMUNIKAT

Z powodu awarii serwera w dniu 14 września, do godz. 15.00 wejście na stronę Olimpiady, pobieranie plików i przesyłanie poczty było niemożliwe.
Z tego powodu termin zgłaszania szkół został przesunięty do 20 września 2018 r.

Za utrudnienia przepraszamy.
Komitet Organizacyjny
Informujemy , że na prośbę wielu szkolnych komisji, na najbliższym posiedzeniu Komitetu Głównego będzie rozpatrywany wniosek przeniesienia eliminacji szkolnych na 8 października 2018 r. Prosimy o uwzględnienie nowego terminu w swoich planach. Komunikat w tej sprawie opublikujemy do 20 września.
Zapraszamy szkoły do zgłaszania swego udziału w kolejnej edycji olimpiady. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 września 2018 roku.
Formularz jest do pobrania tutaj.

Informujemy, że nie ma potrzeby wysyłania do komitetów wersji papierowych formularza zgłoszeniowego - wystarczy skan przesłany na adres właściwego komitetu okręgowego.

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych ucznia należy przesłać do właściwych komitetów okręgowych po eliminacjach szkolnych, razem z protokołem z eliminacji i testami.

Komitet Organizacyjny: 52 395 48 10 w. 68
                                          605852204

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego