II etap - Nobel

Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
Uniwersytet Gdański
Wydział Historyczny
Komitet Główny
Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
ul. Wita Stwosza 55
80-308 Gdańsk
Przejdź do treści

Menu główne:

WYNIKI
Wyniki II etapu  - KO Biłgoraj

(kolor zielony - osoby rekomendowane do finału)
lp.Imię i nazwiskoliczba punktówSzkoła
1Karolina Rymarz
64I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
2Mateusz Joński61
I Liceum Ogólnokształcące im. M.Skłodowskiej-Curie w Rykach
3Bartosz  Plecha56I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
4Kasper Wryszcz55I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
5Aleksander Kryczka47
I Liceum Ogólnokształcące im. M.Skłodowskiej-Curie w Rykach
6Wojciech Rynn
46I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
7Piotr Kowalczyk
45I Liceum Ogólnokształcące im. M.Skłodowskiej-Curie w Rykach
8 Weronika Połeć44I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
9Bartłomiej Persanowski
43
Zespół Szkół nr 3 im. W.S.Reymonta w Łukowie
10Michał Biernacki42Zespół Szkół nr 3 im. W.S.Reymonta w Łukowie
11Aleksandra Bednarczyk
6
I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
12Hubert Karwowski4
Zespół Szkół nr 3 im. W.S.Reymonta w Łukowie
13Karolina Litwin5
I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
14Angelika Rak
5
I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
Wyniki II etapu - KO Czersk

lp.
Imię i nazwiskoliczba punktówSzkoła
1
         
Krzysztof Walter
108Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Rumi
2Klaudia Sałek102
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Rumi
3Maciej Ossowski95Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku
4Antoni Rożek
80Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Rumi
5Maciej Kruża75
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Rumi
Wyniki II etapu - KO Częstochowa
lp.
Imię i nazwiskoliczba punktówSzkoła
1Filip Kaczmarzyk
123I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie
2Patryk Krzyż116II LO im. M. Kopernika w Kędzierzynie Koźlu
3Bartłomiej Kiszka115I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu
4Mateusz Romańczuk
111V LO w Bielsko-Białej
5Mateusz Stoparek
111I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie
6Władysław Dyjan
106I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie
7Kamil Zwoliński104I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie
8Krzysztof Piwódzki
100I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie
9Marcel Wróblewski
99II LO im. M. Kopernika w Kędzierzynie Koźlu
10Tatiana Kokot
98I LO im. Lotników Polskich w Oleśnie
Punkty zdobyte w części pisemnej eliminacji
1
         
         
Wiktoria Olek
        

16Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu
2Maria Smajek17
Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu
3Rafał Baścik41Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu
4Mariola Wolna50I LO im. Lotników Polskich w Oleśnie
5Kamil Grzyb36Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 2 w Brzesku
6Jędrzej Czubek39Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku
7Krzysztof Kokoszczyk35Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. W. Sikorskiego
w  Częstochowie
8Krzysztof Korta29Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych   nr 2 w Brzesku
9Rafał Tyc49I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie
10Julia Adamczyk52I LO im. Lotników Polskich w Oleśnie
11Filip Laskowski45IV LO im. Gen. S. Maczka w Katowicach
12Monika Wyrwich35I LO im. Lotników Polskich w Oleśnie
13Albert Banaszkiewicz39I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie
14Paweł Dróżdż51II LO im. M. Kopernika w Kędzierzynie Koźlu
15Maciej Szubka46Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 3 w Łodzi
16Aleksandra Bura43V LO w Bielsko-Białej
17Anna Górska34Zespół Szkół w Tułowicach
18Michał Skowronek51I LO im. Lotników Polskich w Oleśnie
19Patrycja Ucieklak32Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. W. Sikorskiego
w Częstochowie
20
Dominik Kamiński
36II LO im. M. Kopernika w Kędzierzynie Koźlu
21Kacper Cieśliński34Zespół Szkół im. J. Warszewicza w Prószkowie
22Wojciech Borowczyk
46V LO w Bielsko-Białej
23Łukasz Detyna25Zespół Szkół im. J. Warszewicza w Prószkowie
24Paweł Regimowicz44Zespół Szkół w Tułowicach
25Dagmara Gryc15Zespół Szkół im. J. Warszewicza w Prószkowie
26Weronika Sklorz22I LO im. Lotników Polskich w Oleśnie
Wyniki II etapu - KO Poznań
lp.Imię i nazwiskoliczba punktówSzkoła
1Michał Gwardyński
133XII LO Wrocław
2Jan Pabisiak
128XII LO Wrocław
3Tadeusz Cisłak
123XII LO Wrocław
4Krzysztof Bałenkowski
111XII LO Wrocław
5Michał Nehrebecki
105PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskich
6Patryk Brysiak94XII LO Wrocław
Punkty zdobyte w części pisemnej II etapu
1Marcel Stambuła
60I LO Ostrzeszów
2Olga Szkodzińska
59XIV LO Wrocław
3Jakub Olejnik58XIV LO Wrocław
4Jagoda Plucińska
57XIV LO Wrocław
5Konrad Słomiński56XII LO Wrocław
6Bartłomiej Siborowski
55LO im.K.K.Baczyńskiego w Nowej Soli
7Karol Włodarczyk53XVI LO Wrocław
8Jan Sanecki
49PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskich
9Mateusz Mandziuk
49XIV LO Wrocław
10Anna Nehrebecka48PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskich
11Michał Cyran44PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskich
12Mateusz Gancarek42PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskich
13Przemysław Cisłowski
34XVI LO Wrocław
14Tomasz Gawlik
32PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskich
15Martyna Kukuła
26XIV LO Wrocław
16Sara Kolasa22PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskich
17Karolina Dynia
20PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskich
18Bartosz Nędzyński18PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskich
Wyniki II etapu - KO Warszawa

lp.
Imię i nazwisko
liczba punktów
Szkoła
1Jakub Czuba98II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
2Sebastian Mrówczyński94II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
3Joanna Rychlewska84Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Chodczu
4Radosław Musiał
80II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
5Aleksandra Jaworska54ZSZ Pułtusk
Komitet Główny: 58 523 20 39
58 523 21 47  
Komitet Organizacyjny: 52 395 48 10 w.50

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego