I etap - Nobel

Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
Uniwersytet Gdański
Wydział Historyczny
Komitet Główny
Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
ul. Wita Stwosza 55
80-308 Gdańsk
Przejdź do treści

Menu główne:

WYNIKI
Lista uczestników Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
zakwalifikowanych do II etapu
Komitet Okręgowy w Biłgoraju
lp.Imię i nazwiskoliczba punktówSzkoła
1Piotr Kowalczyk35I Liceum Ogólnokształcące im. M.Skłodowskiej-Curie w Rykach
2Mateusz Joński33
I Liceum Ogólnokształcące im. M.Skłodowskiej-Curie w Rykach
3Bartosz  Plecha33I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
4Michał Radawiec32
I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
5Aleksandra Kryczka31
I Liceum Ogólnokształcące im. M.Skłodowskiej-Curie w Rykach
6Karolina Rymarz31
I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
7Bartłomiej Persanowski28Zespół Szkół nr 3 im. W.S.Reymonta w Łukowie
8Weronika Połeć28
I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
9Wojciech Rynn27
I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
10Karolina Litwin27
I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
11Dominik Grabias25
I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
12Kasper Wryszcz25
I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
13Michał Biernacki24
Zespół Szkół nr 3 im. W.S.Reymonta w Łukowie
14Hubert Karwowski23
Zespół Szkół nr 3 im. W.S.Reymonta w Łukowie
15Angelika Rak22
I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
16Aleksandra Bednarczyk22
I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
17Paweł Rosołowski21
I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
Lista uczestników Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
zakwalifikowanych do II etapu
Komitet Okręgowy w Czersku
lp.
Imię i nazwiskoliczba punktówSzkoła
1
         
Krzysztof Walter
32Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Rumi
2Klaudia Sałek29
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Rumi
3Daniel Kwaśniak23
IX Liceum Ogólnokształcące  w Gdyni
4Antoni Rożek20
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Rumi
5Maciej Ossowski19Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku
6Maciej Kruża19
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Rumi
7Jacek Banaś19IX Liceum Ogólnokształcące  w Gdyni
8Emilia Mazurkiewicz18
Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku
9Agata Okruj18
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Rumi
10Jacek Apanowicz17
IX Liceum Ogólnokształcące  w Gdyni
Lista uczestników Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
zakwalifikowanych do II etapu
Komitet Okręgowy w Częstochowie
lp.
Imię i nazwiskoliczba punktówSzkoła
1
         
         
Wiktoria Olek
        

39Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu
2Bartłomiej Kiszka38I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu
3Mateusz Krzemyk38Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu
4Władysław Dyjan37I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie
5Filip Kaczmarzyk37I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie
6Maria Smajek37
Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu
7Kamil Zwoliński35I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie
8Rafał Baścik33Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu
9Mariola Wolna33I LO im. Lotników Polskich w Oleśnie
10Mateusz Romańczuk32V LO w Bielsko-Białej
11Tatiana Kokot31,5I LO im. Lotników Polskich w Oleśnie
12Kamil Grzyb31Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 2 w Brzesku
13Mateusz Stoparek31I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie
14Jędrzej Czubek30Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku
15Krzysztof Kokoszczyk30Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. W. Sikorskiego
w  Częstochowie
16Krzysztof Korta29Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych   nr 2 w Brzesku
17Marcel Wróblewski29II LO im. M. Kopernika w Kędzierzynie Koźlu
18Krzysztof Piwódzki28I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie
19Rafał Tyc28I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie
20Julia Adamczyk27,5I LO im. Lotników Polskich w Oleśnie
21Filip Laskowski27IV LO im. Gen. S. Maczka w Katowicach
22Patryk Krzyż26II LO im. M. Kopernika w Kędzierzynie Koźlu
23Barbara Matuła26Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych  w Oświęcimiu
24Monika Wyrwich25I LO im. Lotników Polskich w Oleśnie
25Albert Banaszkiewicz24I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie
26Paweł Dróżdż24II LO im. M. Kopernika w Kędzierzynie Koźlu
27Maciej Szubka23,5Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 3 w Łodzi
28Aleksandra Bura23V LO w Bielsko-Białej
29Anna Górska23Zespół Szkół w Tułowicach
30Michał Skowronek23I LO im. Lotników Polskich w Oleśnie
31Patrycja Ucieklak23Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. W. Sikorskiego
w Częstochowie
32
Dominik Kamiński
22II LO im. M. Kopernika w Kędzierzynie Koźlu
33Julia Kawa
22Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu
34Kacper Cieśliński21Zespół Szkół im. J. Warszewicza w Prószkowie
35Wojciech Borowczyk
21V LO w Bielsko-Białej
36Łukasz Detyna21Zespół Szkół im. J. Warszewicza w Prószkowie
37Paweł Regimowicz21Zespół Szkół w Tułowicach
38Dagmara Gryc20Zespół Szkół im. J. Warszewicza w Prószkowie
39Weronika Sklorz19,5I LO im. Lotników Polskich w Oleśnie
Lista uczestników Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
zakwalifikowanych do II etapu
Komitet Okręgowy w Poznaniu
lp.Imię i nazwiskoliczba punktówSzkoła
1Bartłomiej Siborowski
39LO im.K.K.Baczyńskiego w Nowej Soli
2Michał Nehrebecki38PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskich
3Michał Gwardyński38XII LO Wrocław
4Jan Pabisiak38XII LO Wrocław
5Tadeusz Cisłak37XII LO Wrocław
6Michał Cyran37PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskich
7Tadeusz Gancarek37PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskich
8Marcel Stambuła34I LO Ostrzeszów
9Konrad Słomiński32XII LO Wrocław
10Krzysztof Bałenkowski32XII LO Wrocław
11Emil Lorek30PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskic
12Anna Nehrebecka29PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskic
13Bartosz Nędzyński29PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskic
14Patryk Brysiak29XII LO Wrocław
15Jan Sanecki28PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskic
16Sara Kolasa27PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskic
17Jagoda Plucińska27XIV LO Wrocław
18Martyna Leśniak26XIV LO Wrocław
19Mateusz Mandziuk26XIV LO Wrocław
20Jakub Olejnik25XIV LO Wrocław
21Martyna Kukuła25XIV LO Wrocław
22Radliński Łukasz25XIV LO Wrocław
23Przemysław Cisłowski25XVI LO Wrocław
24Tomasz Gawlik24PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskich
25Dominika Białek24XIV LO Wrocław
26Olga Szkodzińska23XIV LO Wrocław
27Karol Włodarczyk23XVI LO Wrocław
28Karolina Dynia22PZS im.W.Reymonta w Obornikach Śląskic
29Zuzanna Jaroch20XIV LO Wrocław
Lista uczestników Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
zakwalifikowanych do II etapu
Komitet Okręgowy w Warszawie
lp.
Imię i nazwisko
liczba punktów
Szkoła
1Klaudia Dudkiewicz39LXXXI LO im. Aleksandra Fredry w Warszawie
2Aleksandra Jaworska39ZSZ Pułtusk
3Sebastian Mrówczyński37II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
4Jakub Czuba31,5II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
5Radosław Musiał30,5II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
6Joanna Rychlewska29Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Chodczu
7Damian Szczeciński28Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu
8Maciej Skibowski27Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu
9Daniel Stankiewicz27Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu
10Paweł Ochocki27Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu
11Artur Kamiński27LO im. Piotr Skargi w Pułtusku
12Krystian Kaszuba27Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu
13Marcin Truszczyński26Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu
14Mateusz Piechocki21Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu
15Daniel Długosz20Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu
Komitet Główny: 58 523 20 39
58 523 21 47  
Komitet Organizacyjny: 52 395 48 10 w.50

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego