Finał - Nobel

Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
Uniwersytet Gdański
Wydział Historyczny
Komitet Główny
Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
ul. Wita Stwosza 55
80-308 Gdańsk
Przejdź do treści

Menu główne:

WYNIKI
WYNIKI FINAŁU

LAUREACI
lp.Imie i nazwisko uczestnikaSzkołaImię i nazwisko nauczyciela prowadzącego
1.Jan PabisiakXII LO im. Bolesława Chrobrego
we Wrocławiu
mgr Anna Skubisz
2.Mateusz RomańczukV Liceum Ogólnokształcącego
w Bielsku-Białej

mgr Jerzy Jędryka
3.Jakub CzubaII LO im. Marii Konopnickiej
w Inowrocławiu

mgr Waldemar Wąśniewski

FINALIŚCI
1.Wojciech RynnI LO im. Organizacji Narodów Zjednoczonych w Biłgoraju
mgr Teresa Czaporowska
2. Michał GwardyńskiXII LO im. Bolesława Chrobrego
we Wrocławiu
mgr Anna Skubisz
3. Bartłomiej KiszkaI LO im. Króla Kazimierza Wielkiego
w Olkuszu

mgr Bogusława Wajdzik
4. Mateusz StoparekI LO im. J. Słowackiego
w Częstochowie

mgr Agnieszka Wiklińska
5. Sebastian MrówczyńskiII LO im. Marii Konopnickiej
w Inowrocławiu
mgr Waldemar Wąśniewski
6. Filip KaczmarzykI LO im. J. Słowackiego
w Częstochowie
mgr Agnieszka Wiklińska
7. Radosław MusiałII LO im. Marii Konopnickiej
w Inowrocławiu
mgr Waldemar Wąśniewski
Uczestnicy eliminacji III stopnia
(kolejność według liczby  punktów
uzyskanych na etapie pisemnym finału)
1.Tadeusz Cisłak
XII LO im. Bolesława Chrobrego
we Wrocławiu
mgr Anna Skubisz

Michał NehrebeckiPowiatowy Zespół Szkółim. W.Reymonta w Obornikach Śląskichmgr Mateusz Błażków
2.Krzysztof Bałenkowski
XII LO im. Bolesława Chrobrego
we Wrocławiu
mgr Anna Skubisz
3.Maciej OssowskiLO im. Wincentego Pola w Czerskumgr Hieronim Kucharski
4.Joanna RychlewskaZespół Szkół im. W.Reymonta w Chodczumgr Joanna Świątek
5.Klaudia SałekI Liceum Ogólnokształcące w Rumimgr Monika Młynarczykowska
6.Karolina RymarzI LO im. Organizacji Narodów Zjednoczonychmgr Dorota Kleban
7.Kasper Wryszcz
I LO im. Organizacji Narodów Zjednoczonych
dr Arkadiusz Jastrzębski
8.Krzysztof Walter
I Liceum Ogólnokształcące w Rumi
mgr Monika Młynarczykowska
9.Antoni Rożek
I Liceum Ogólnokształcące w Rumi
mgr Monika Młynarczykowska
10.Patryk KrzyżII LO im. M.Kopernika w Kędzierzynie-Koźlumgr Jadwiga Kosalla
11.Mateusz Joński
I Liceum Ogólnokształcące
im. M.Skłodowskiej-Curie w Rykach
mgr Grażyna Szlendak
12.Maciej Kruża
I Liceum Ogólnokształcące w Rumi
mgr Monika Młynarczykowska
13.Aleksander Kryczka
I Liceum Ogólnokształcące
im. M.Skłodowskiej-Curie w Rykach
mgr Grażyna Szlendak
Laureaci Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla otrzymali nagrody rzeczowe (m.in. tablety, wyjazd do Muzeum Pokojowej Nagrody Nobla w Oslo) oraz prawo podjęcia studiów na kierunkach: Historia lub Politologia na UG z pominięciem procedury rekrutacyjnej.
Finaliści otrzymali nagrody rzeczowe oraz podobnie jak laureaci uzyskali prawo przyjęcia na kierunki Historia (Wydział Historyczny UG) oraz Politologia (Wydział Nauk Społecznych UG) z pominięciem procedury rekrutacyjnej.
Nagrody ufundowali: Burmistrz Czerska, Uniwersytet Gdański oraz Fundacja im. Lecha Wałęsy.
Serdecznie gratulujemy uczniom i ich nauczycielom.
Komitet Główny: 58 523 20 39
58 523 21 47  
Komitet Organizacyjny: 52 395 48 10 w.50

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego